fbpx

O nas

  

 

 

 

 

 

Agnieszka Trzyna

Psycholog w trakcie kursu nauczycielskiego mindfulness MBCT (Mindfulness based Cognitive Theraphy), certyfikowanego przez Oxford Mindfulness Centre. Co-trener w kursach redukcji stresu opartych na uważności (MBSR)

Od 11 lat pracuje z rodzicami, dziećmi i nastolatkami w podejściu poznawczo behawioralnym. Posiada doświadczenie pracy na oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Sudeckim Centrum Zdrowia. 

Prowadzi warsztaty uważności i selfcompassion w grupach otwartych, Instytucie Psychodietetyki i na studiach podyplomowych Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

Propagator idei uważności w edukacji. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty dla rad pedagogicznych oraz uczniów. 

Mama trójki nastolatków, otwarta na nieoczekiwane zwroty akcji w życiu. Wielbicielka twórczości Marqueza, natury i roweru. 

Wojciech Trzyna

Nauczyciel mindfulness, w trakcie certyfikacji MBSR (Mindfulness based Stress Reduction) na Uniwersytecie Bangor w Wielkiej Brytanii. Trener i coach od ponad 15 lat współpracujący z międzynarodowymi organizacjami w kraju i zagranicą.

Uczeń Trish Bartley, która rozwinęła podejście terapii opartej na uważności dla osób chorujących na raka. W trakcie certyfikacji UK Network for Mindfulness – based Teachers. Otrzymał status Przyjaciela Uniwersytetu Bangor.

Od dwóch lat zawodowo związany z jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Anglii. Specjalizuje się w komunikacji na płaszczyźnie klient – firma oraz członek zespołu – menadżer. W sesjach coachingowych wykorzystuje elementy mindfulness.

Wiedzę i praktykę Mindfulness rozwija regularnie w Oxford Mindfulness Centre na Oxford University. Uczestniczy w medytacjach i odosobnieniach w klasztorze Buddyjskim Amravati w Hemel Hempstead w Wielkiej Brytanii.
Ostatnie wydarzenia, w jakich brał udział, to:

  • Warsztat Mindfulness for Coaches, prowadzący Mark Mcmordie – Oxford Mindfulness Centre, listopad 2018
  • Warsztat Mindfulness for Leaders, prowadzący Michael Chaskalson – Oxford Mindfulness Centre, listopad 2018

Prywatnie, człowiek zadowolony z życia, nie ma zwyczaju oglądać się za siebie. Od wakacji próbuje sił na longboardzie.

Opinie po kursie

Ciekawi ludzie, wspaniała i ciepła atmosfera, cudowni, empatyczni prowadzący – tak w skrócie mogę opisać moje wrażenia po kursie. Jednak 8 tygodni kursu to znacznie więcej. Dla mnie była to niezapomniana przygoda oraz podróż poprzez swoją fizyczność po najgłębsze zakamarki mojej duszy i umysłu. Odkrywanie siebie na nowo z miłością i szacunkiem. Gdyby nie to, że za chwilę na świat ma przyjść malutki człowiek, wzięłabym udział w kolejnej edycji tego kursu. Agnieszko i Wojtku róbcie dalej to co robicie, dziękuję.”

Kasia

Uczestnik kursu MBSR

Kurs MBSR oceniam bardzo dobrze. Był profesjonalnie przygotowany i równie profesjonalnie przeprowadzony w niezwykle życzliwej i sprzyjającej atmosferze. Spełnił moje oczekiwania. Udział w zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę i Wojtka był bardzo dobrą decyzją, dlatego szczerze polecam.”

Joanna

Uczestnik kursu MBSR

Podróż w głąb siebie w bardzo dobrym towarzystwie i pod czujnym okiem profesjonalistów. Szansa na odkrycie własnej drogi i sposobów radzenia sobie z wyzwaniami codzienności. Dla mnie bardzo ważna była duża ilość praktyki i możliwość dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam.

Marta

Uczestnik kursu MBSR

Share This