fbpx

Weekend   Mindfulness

Weekend z Mindfulness

Termin: 8 – 10 października, 2021

Miejsce: Biorezydencja / Świeradów Zdrój

ZAPRASZAMY OSOBY zarówno po kursach uważności, w celu wzmocnienia i rozwijania praktyki, jak i  bez wcześniejszego doświadczenia, które ciekawi praca z własnym ciałem, myślami    i emocjami za pomocą technik uważności i self – compassion.

Prowadzący :

WOJCIECH TRZYNA- naucyciel mindfulness, prowadzi kursy MBSR, absolwent szkoły mindfulness na Uniwersytecie Bangor w Wielkiej Brytanii, uczestnik kursów w Centrum Mindfulness Uniwersytetu w Oksfordzie.

AGNIESZKA TRZYNA – psycholog, prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, w trakcie szkolenia terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT)

Koszt: 550 zł

Cena obejmuje: warsztat, nocleg i wyżywienie wegetariańskie.

                                                                                       

Dane do przelewu:

Centrum Psychologii i Mindfulness Agnieszka Trzyna

Krzywoustego 17/4; 58-100 Świdnica
M Bank: 53 1140 2004 0000 3402 6707 6685
tytuł przelewu: imię i nazwisko, weekend z mindfulness
 

Zgłoszenie udziału

Weekend z Mindfulness  to okazja, aby zatrzymać się                    i zregenerować mentalnie oraz fizycznie. Przejść z trybu działania na tryb bycia.  Rozwijać praktykę uważności i samowspółczucia (mindfulness i self – compassion).
 
Uważność to umiejętność życzliwego bycia z tym, co się pojawia  z chwili na chwilę – widzenie rzeczy, takimi, jakimi są naprawdę. Jest to pierwszy krok w radzeniu sobie z trudnościami i początek zmian.
 
Dzięki samowspółczuciu dajemy sobie natomiast taką samą życzliwość i troskę, jaką dajemy dobremu przyjacielowi, przez co nasz wzburzony umysł uspokaja się, a my mamy szansę uwolnić się od destrukcyjnej samokrytyki, perfekcjonizmu, czy obwiniania się. Zwiększamy wtedy swoje szanse, aby stawić czoło wyzwaniom i podjąć mądre i kreatywne decyzje.
 

Share This